Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

dobra jakość Ręczna drukarka atramentowa na sprzedaż
Jakość światłowodu jest bardzo dobra. Odpowiednia cena. Kupię to tutaj następnym razem.

—— Jose Alves

usługa jest zadowalająca, odpowiedź jest na czas.

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich drukarka atramentowa jest lepsza niż inne.

—— Danie Steven

Wasze przenośniki są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z wami następnym razem.

—— Zahid Wasim

Otrzymaliśmy wszystkie pakiety. Wszystko jest zgodne z oczekiwaniami. Twój laser laserowy co2 YM-1210B działa stabilnie na naszych szybkich liniach produkcyjnych. Będziemy mieć porządne zamówienie. Dzięki

—— CharlesD

Twoje drukarki atramentowe UV zostały przetestowane. Wszystko poszło bardzo dobrze. Dziękuję Ci!!

—— Hide.K

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Im Online Czat teraz

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.
Budynek biurowy Product Showcase Workspace Certificate and sample display area 10 rocznica Shanghai Yinma

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Yinma
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1500000-3000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 50% - 60%

Szanghaj Yinma Marking Co., Ltd. została założona w styczniu 2010 r., zakończyła reformę giełdową w 2017 r. i została wpisana do rady ds. innowacji w dziedzinie nauki i technologii w Shanghai Stock Trust Trading Center (Yinma Marking, kod: 300192). Głównym przedmiotem działalności firmy jest automatyczne pakowanie, napełnianie urządzeń oraz badania i rozwój systemu identyfikowalności oznakowań, a także promocja aplikacji oraz import i eksport produktów, z uprawnieniami do importu i eksportu. W 2015 r. Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001 i była wspierana przez Shanghai Science and Technology Innovation Fund.

Shanghai Yinma ma możliwość automatycznej produkcji, napełniania, pakowania i paletyzacji oraz znakowania w branży czystej wody pitnej, napojów, żywności i przypraw. Dysponujemy stabilnymi i doskonałymi kanałami dostaw produktów oraz partnerami, a także solidnym projektem linii produkcyjnej, dostawą produkcji, rozwojem rynku, uruchomieniem i instalacją, procesem obsługi posprzedażnej i systemem zarządzania.

Shanghai Yinma ma wysokiej jakości profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy i projektowy, z inteligentnym centrum produkcyjnym i profesjonalnym projektowaniem opakowań oraz sprzętem do znakowania i laboratorium demonstracyjnym technologii. Z wieloma krajowymi patentami na wzór użytkowy i innymi patentami, które są w trakcie weryfikacji.

Shanghai Yinma ma doświadczenie w eksporcie w wielu seriach, różnych urządzeniach do napełniania, pakowania, znakowania i kodowania. Obecnie jego produkty są eksportowane do ponad 30 krajów w Azji, Afryce, Ameryce Południowej, Oceanii, Europie i innych regionach.

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. podtrzymuje koncepcję rynkową: „technologia przede wszystkim, usługa na żądanie, uczciwość przede wszystkim, wspólny rozwój” oraz zapewnia dobre wsparcie techniczne w zakresie pakowania i znakowania, rekomendacji (wyboru) opłacalnego automatu urządzenia do pakowania i napełniania oraz inteligentne produkty do znakowania w ostrej konkurencji rynkowej.

Shanghai Yinma ma siedziby w Szanghaju, Changzhou, Hefei, Wuhan, Pekinie, Kantonie i Yantai, jesteśmy w stanie zapewnić 24-godzinną szybką obsługę klientów Yinma.

Filozofia biznesowa Shanghai Yinma:

1. Wizja firmy: przewodzić branży inteligentnych technologii pakowania i kodowania;

2. Cel rozwoju firmy: stać się ważnym dostawcą usług dla kluczowych technologii ekonomicznego inteligentnego napełniania i kodowania Internetu przedmiotów;

3. Podstawowe wartości firmy: uczciwość i współpraca, współpracujcie, aby wygrać przyszłość;

4. Misja firmy: realizować marzenia pracowników, uzyskiwać zwroty dla inwestorów, wykazywać wartość dla użytkowników i tworzyć korzyści dla społeczeństwa.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhang

Tel: +86 15821538145

Faks: 86-021-67865570

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)