Piętro 7, nr 18, Lane 99, Jiugan Road, dystrykt Songjiang, Szanghaj, Chiny.
Dom

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

dobra jakość Ręczna drukarka atramentowa na sprzedaż
Jakość światłowodu jest bardzo dobra. Odpowiednia cena. Kupię to tutaj następnym razem.

—— Jose Alves

usługa jest zadowalająca, odpowiedź jest na czas.

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich drukarka atramentowa jest lepsza niż inne.

—— Danie Steven

Wasze przenośniki są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z wami następnym razem.

—— Zahid Wasim

Otrzymaliśmy wszystkie pakiety. Wszystko jest zgodne z oczekiwaniami. Twój laser laserowy co2 YM-1210B działa stabilnie na naszych szybkich liniach produkcyjnych. Będziemy mieć porządne zamówienie. Dzięki

—— CharlesD

Twoje drukarki atramentowe UV zostały przetestowane. Wszystko poszło bardzo dobrze. Dziękuję Ci!!

—— Hide.K

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Im Online Czat teraz

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.
Product Showcase Workspace Certificate and sample display area Employee

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Yinma
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1500000-3000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 50% - 60%

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. została założona w styczniu 2010 r., zakończyła reformę stanu magazynowego w 2017 r. i została wymieniona w Radzie ds. innowacji w dziedzinie nauki i technologii w Shanghai Stock Trading Trading Centre (Yinma Marking, kod: 300192). Podstawową działalnością firmy jest automatyczne pakowanie, napełnianie i badanie systemów i oznakowań w zakresie badań i rozwoju, a także promocja aplikacji oraz import i eksport produktów, z własnymi uprawnieniami do importu i importu. W 2015 roku firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001 i była wspierana przez Shanghai Science and Technology Innovation Fund.

Shanghai Yinma ma możliwość automatycznej produkcji, napełniania, pakowania i paletyzacji oraz znakowania w branżach czystej wody pitnej, napojów, żywności i przypraw. Mamy stabilne i doskonałe kanały dostarczania produktów i partnerów oraz solidną linię produkcyjną, produkcję, rozwój rynku, uruchomienie i instalację, proces obsługi posprzedażnej i system zarządzania.

Shanghai Yinma dysponuje wysokiej jakości profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym i projektowym z inteligentnym centrum profesjonalnego projektowania i pakowania oraz wyposażeniem do znakowania i demonstracyjnym laboratorium technologicznym. Ma wiele krajowych patentów na wzory użytkowe i inne patenty, które są w trakcie weryfikacji.

Shanghai Yinma ma doświadczenie w eksporcie w wielu seriach, różnych urządzeniach do napełniania, pakowania, znakowania i kodowania. Obecnie jej produkty zostały wywiezione do ponad 30 krajów w Azji, Afryce, Ameryce Południowej, Oceanii, Europie i innych regionach.

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. podtrzymuje rynkową koncepcję "najpierw technologii, usługi na żądanie, uczciwość jako pierwsza, wspólny rozwój", i zapewnia dobre wsparcie techniczne w zakresie pakowania i znakowania, rekomendacji (wyboru) wysokowydajnych automatycznych opakowań i urządzenia do napełniania oraz inteligentne produkty znakujące w ostrej konkurencji na rynku.

Shanghai Yinma ma siedzibę w Szanghaju, Changzhou, Hefei, Wuhan, Pekinie, Guangzhou i Yantai, jesteśmy w stanie zapewnić 24-godzinną szybką obsługę klientów Yinma.

Filozofia biznesowa Shanghai Yinma:

1. Wizja firmy: przewodzić w branży inteligentnym technologiom pakowania i kodowania;

2. Cel rozwoju firmy: stać się ważnym dostawcą usług dla kluczowych technologii ekonomicznego inteligentnego napełniania i kodowania Internetu przedmiotów;

3. Podstawowe wartości firmy: uczciwość i współpraca, wspólna praca, aby wygrać przyszłość;

4. Misja firmy: realizacja marzeń pracowników, uzyskanie zwrotu dla inwestorów, pokazanie wartości dla użytkowników i stworzenie korzyści dla społeczeństwa.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhang

Tel: +86 15821538145

Faks: 86-021-67865570

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)